Eski mynet sohbet

Sevgili ziyaretçilerimiz ve mynet sohbet kitlesini oluşturan takipçilerimiz. Yıllardır kesintisiz hizmetin tek temsilcisi olarak sizlere eski mynet imkanı sunduğumuz sitemiz üzerinde, elimizde olmayan bazı sebeplerden dolayı değişiklikler yapmış bulunmaktayız. Ne gibi değişikliklerimiz oldu?

 • Java firmasının güvenlik nedeniyle eschat kullanımına vurmuş olduğu büyük darbeden ötürü flash tabanlı mynet sohbet appletine geçiş yaptık.Mynet sohbet şehirler olarak herkesi aynı şehir odasından buluşturma imkanımız böylece ne yazık ki ortadan kalktı.
 • Kamu kesimimiz için ayırdığımız odaların yöneticilerinden bir kısmını bu değişim sürecinden irtibat kopukluğu yaşamış olmamızdan dolayı eksiklikler ve aksak durumlar için özrü borç biliriz.
 • Herhangi bi odaya giriş yapmak için sağ üst bölümde bulunan 'başka kanala gir' sekmesini kullanabilir ve dilediğiniz odaya girişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. • Mynet chat siteleri , mynet sohbet odası

  MYNET SOHBET

  İnternet, insanların hayatlarını kolaylaştıran bir olgu ve ihtiyaçtır arkadaşlar. İnternetin hayatımıza girmesi, her alanda büyük yenilikler yaşamamızı sağlamıştır ve sağlamayda devam etmektedir. İnternet üzerinden yapılabilecek şeyler, bizi zaman ve mekan kavramından bağımsız kılar. Sosyalleşmeye de büyük katkısı bulunan internet, insanların uzaklığı düşünmeden bir araya gelmesini sağlamakta olup sınır tanımamaktadır..

  Mynet yaş grupları

  Türkiye’nin en büyük haber ve eğlence portallarından biri olan EskiMynet platformu olarak, internet üzerinden sohbet edebileceğiniz bir sistemi barındırmakta ve gün geçtikçe bu sistemi her geçen gün ilerletmekteyiz. Her gün 10.000 lerce kişinin ziyaret ettiği EskiMynet sohbet sayesinde insanlar, arkadaşlarıyla sohbet edebilmekte, onlarla çeşitli aktivitelere katılabilmektedir. Sistemin sunmuş olduğu hizmetler ise oldukça fazla. Sohbet ekranını açtığınızda, katılmak istediğiniz sohbet odasını seçebileceğiniz bir pencere ile karşılaşacaksınız. Bu pencerede dilediğiniz sohbet odasını seçebilirsiniz.

  Mynet chat

  Sohbet odalarından yaş grupları olarak belirlenmiştir arkadaşlar. Bu sohbet odasında dilediğiniz yaş grubundan insanların bulunduğu ortama girebileceksiniz. Yaş grubunuzu seçtikten sonra yapmanız gereken ise, istediğiniz rumuzu girip sohbete başlamak olacak. Mynet sohbet, sohbet esnasında müzik dinlemenizi de olanaklı kılmaktadır. Radyo kanalına !Link komutu ile çıkan link’e çift tıkladığınız zaman, Winamp sayesinde müzik ile sohbet sırasında eğlenceli vakit getirebilirsiniz. Dilerseniz, müzik oynatıcının üzerinde bulunan butonlar sayesinde, sesi açıp kapayabilir, müziği durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Sohbet odalarından ikincisi, buluşma noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Haydi ne duruyorsunuz gelin sizlerde aramıza katılın. eskimynetsohbet.com iyi eğlenceler.

  Mynet sohbetin tadını çıkartın

  Merhaba sevgili sohbet severler mynet sohbet mynet chat eski mynet sohbet gibi kelimelerde sizlere uzun zamandır hizmet eden sitemiz geliştirdigi yenı mobil girisle sizleri istedıgınız her yerden evden işten yoldan sokaktan denızden havadan karadan mynet sohbet etme ımkanı sunmaktadir.cevrenızdekı tum arkaslarınıza artık sitemize mobil giris oldugunu söylemekte.

  Soyleyerek onlarla beraber sitemızde kendinize ait oda acabilir oyun oynayabilir test cozebilir radyo dinleyebilir ve ozel yada genelde kurallar ıcınde sohbet edebilirsiniz her kesımden ınsanların adeta yazılı arkadas bulmak ıcın tek ugrak yerı olan sitemiz 2500 30000 anlık onlıne kisiyi bır arada tutmayı basarmıstır sitemizde vip uyelıgı ucretsiz sahıp olabilir op sop da olabilirsınız uyelık yok ucret yok beklemek yok hemen katılın ve sohbet sohbetın keyfını cıakrtın..

   
  Yurdun her kosesınden kullanıcı toplayan sitemiz ozelıkle yurt disı kullanıcıların popoler sitesi halıne gelmıstir almanya hollanda avusturalya ingiltere basda olmak uzere ıran fas cezayir ve lubnandanda bir cok kısıyı bir arada toplamıstır ozelıkle dogu kesımden daha cok kullanıcısı olan sitemizde sorunlarınızı paylasıcagınız ve şikayetlerınızı anında cozum sunan operhelp help gibi kanallarında admınlerle sizlere yardımcı olunuyor. Site ıcınde 2000 2500 aktif kanallarla istediginiz yas ve sohbet ortamına gore kanallara girebilirsiniz akıcı ve sureklı yenı kısılerle genel sohbet edebilir sohbetınızı ozellere tasıyabılırsınız.

  Mynet sohbet şehirler

  Mynet sohbet : Sistem üzerinden sizlere sunulmuş olan bu eşsiz ayrıcalık ile artık genel odalarda kendinize yakın veya komşu olabileceğiniz kişileri arama derdine son! Eskimynetsohbet.com ile artık siteye girişte bulunduğunuz şehri işaretleyerek size yakın olan tüm kullanıcılarımız ile aynı odada sohbet ve arkadaşlık imkanı bulabilirsiniz. Başlıca gelen şehirlerimizden en fazla rağbet gören; istanbul sohbet odaları ve akabinde bursa sohbet odaları gelmekte..

  Bunların hızlı takipçisi olarak adana, ankara, izmir gibi büyük illerimizden mynet chat için gelen kitlenin de hatrı sayılır bir yeri bulunmakta. Genel anlamda kamusal topluluk olarak nitelendirdiğimiz doktor, avukat, mühendis gibi sektörlerde ter dökenler için şehirler pek önemli olmuyor. Bu başlığımız ile yakından ilgilenenler genelde 18/25 yaş grubu yani genç kesim olmakta..

  Mynet sohbet şehirler : Eskiye nazaran kan kaybetmiş olmasına karşın artık yerini rastgele bir rumuz seçerek şehir yada yaş ayrımı yapmaksızın mynet sohbet eski diyerek bulduğunuzla sohbet etme devri başladı. Genci, yaşlısı, alevisi, sunnisi hiçbir ayrım yada aşağılama olmadan ve genelde asla siyasi sohbetlere izin verilmeden sizlerin tamamıyla güven ve huzur içerisinde sohbet etmeniz için buradayız..

  Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın